Wkładki do wanienki

Leżaczek kąpielowy Tega...
Brak w magazynie
Wkładki do wanienki

Leżaczek kąpielowy Tega KRÓLICZKI miętowy

TG_KR-026-105
14,10 zł
Leżaczek z kolekcji KRÓLICZKI - kolor miętowy. Praktyczny i bardzo wygodny zarówno dla mamy, jak i dziecka. Leżaczek podtrzymuje główkę dziecka nad wodą, a miękki materiał zapewnia wygodę oraz komfort przyjemnej kąpieli. Rodzic ma dwie wolne ręce.
Leżaczek kąpielowy Tega...
Dostepny
Wkładki do wanienki

Leżaczek kąpielowy Tega KRÓLICZKI różowy

TG_KR-026-104
14,10 zł
Leżaczek z kolekcji KRÓLICZKI - kolor różowy. Praktyczny i bardzo wygodny zarówno dla mamy, jak i dziecka. Leżaczek podtrzymuje główkę dziecka nad wodą, a miękki materiał zapewnia wygodę oraz komfort przyjemnej kąpieli. Rodzic ma dwie wolne ręce.
Leżaczek kąpielowy Tega MIŚ...
Brak w magazynie
Wkładki do wanienki

Leżaczek kąpielowy Tega MIŚ beżowy

TG_MS-026-119
14,10 zł
Leżaczek z kolekcji MIŚ - kolor beżowy. Praktyczny i bardzo wygodny zarówno dla mamy, jak i dziecka. Leżaczek podtrzymuje główkę dziecka nad wodą, a miękki materiał zapewnia wygodę oraz komfort przyjemnej kąpieli. Rodzic ma dwie wolne ręce.
Leżaczek kąpielowy Tega...
Brak w magazynie
Wkładki do wanienki

Leżaczek kąpielowy Tega SOWA biały

TG_SO-026-103
14,10 zł
Leżaczek z kolekcji SOWA - kolor biały. Praktyczny i bardzo wygodny zarówno dla mamy, jak i dziecka. Leżaczek podtrzymuje główkę dziecka nad wodą, a miękki materiał zapewnia wygodę oraz komfort przyjemnej kąpieli. Rodzic ma dwie wolne ręce.
Leżaczek kąpielowy Tega...
Dostepny
Wkładki do wanienki

Leżaczek kąpielowy Tega SOWA szary

TG_SO-026-106
14,10 zł
Leżaczek z kolekcji SOWA - kolor szary. Praktyczny i bardzo wygodny zarówno dla mamy, jak i dziecka. Leżaczek podtrzymuje główkę dziecka nad wodą, a miękki materiał zapewnia wygodę oraz komfort przyjemnej kąpieli. Rodzic ma dwie wolne ręce.
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

leżaczek do kąpieli w wanienceWygodna kąpiel niemowlaka z wkładką do kąpieli – gąbka czy leżaczek?

Sama wanienka do kąpieli noworodka nie wystarczy, zwłaszcza dla niedoświadczonych mam, które dopiero zaczynają przygodę z kąpielą swojego dziecka. Może się tutaj pojawić problem z jednoczesnym podtrzymaniem dziecka w wanience i myciem. Dlatego warto dla wygody i przede wszystkim dla bezpieczeństwa maluszka zdecydować się na dodatkowy leżaczek do wanienki. Najbardziej popularna i praktyczna jest specjalna wycięta i wyprofilowana gąbka do kąpieli dla niemowląt. Taka gąbka do wanienki dla niemowląt układana jest na jej dnie po napełnieniu wodą. Występuje ona zwykle w 2 czy 3 rozmiarach i należy ją dopierać do wieku dziecka i posiadanej wanienki. Gąbka nie jest jednak tak trwała jak inne rozwiązania i po pewnym czasie warto rozważyć jej wymianę, co nie jest wielkim kłopotem z uwagi na niski kosz zakupu.

Innym popularnym produktem jest leżaczek do wanienki. Leżaczek do kąpieli noworodka może występować w plastikowej profilowanej formie lub w formie prostej bawełnianej. Różnica jest taka że leżaczek do kąpieli bawełniany jest bardziej elastyczny i potrafi dopasować się do ciała dziecka. Plastikowa forma jest sztywna posiada natomiast na nóżkach przyssawki które zabezpieczają go przed przesuwaniem się w wanience. Przy korzystaniu z leżaczka plastikowego jest również mniejsze niebezpieczeństwo że dziecko się zsunie.

Bez względu jaka wkładka do wanienki zostanie przez nas wybrana z pewnością ułatwi ona pierwsze kąpiele i doda rodzicom pewności siebie. Wkładka do kąpieli dla niemowląt to produkt który z pewnością powinien zagościć w każdej wprawce dla dziecka. Kiedy niemowlę zacznie samo siedzieć i większa część kąpieli będzie spędzało właśnie w takiej pozycji leżaczek czy gąbka przestanie być potrzebna.

Wśród propozycji na rodzimym rynku z pewnością warte zakupu są produkty takich producentów jak Tega baby, Sensillo, OKT.

Pamiętajmy, że nawet używając wkładki do wanienki absolutnie niedopuszczalnym jest pozostawienie dziecka bez opieki podczas kąpieli.

Produkt dodany do listy życzeń

Sklep mamdziecko.eu używa plików "cookie".