Termometry i wagi

Smoczek z termometrem Canpol Babies 9/103
Dostepny
Termometry i wagi

Smoczek z termometrem Canpol Babies 9/103

CANBAB_9-103
20,99 zł
Smoczek z termometrem pozwala skutecznie i bezstresowo zmierzyć temperaturę  dziecku. Został wykonany z ciekłego silikonu, dzięki czemu jest bezpieczny i odporny na stłuczenie. Prosty odczyt cyfrowy poinformuje o temperaturze ciała dziecka. Uwaga! Jest to artykuł medyczny i nie należy go stosować jako smoczka do uspokajania.
Termometr elektroniczny Abakus
Brak w magazynie
Termometry i wagi

Termometr elektroniczny Abakus

ABA_TERM-ELE
20,60 zł
Umożliwia szybki i dokładny pomiar temperatury ciała trzema metodami: w ustach, pod pachą i rektalną. - Może być stosowany u dzieci i dorosłych.- Bardzo ergonomiczny, zapewnia do 100 godzin ciągłej pracy.- Z funkcją automatycznego wyłączania i pamięcią ostatniego pomiaru.- Wodoodporny.- W komplecie z przezroczystą osłonką.
Termometr elektroniczny z miękką końcówką BabyOno 118
Dostepny
Termometry i wagi

Termometr elektroniczny z miękką końcówką BabyOno 118

BO_118
24,80 zł
Termometr elektroniczny z miękką końcówką zapewni łatwy i dokładny pomiar temperatury. Jego elastyczna końcówka zapewnia bezpieczne mierzenie temperatury. Łatwy w obsłudze, a dla Twojej wygody wynik pomiaru sygnalizowany jest dźwiękiem i prezentowany na dużym czytelnym wyświetlaczu LCD.
Termometr elektroniczny Canpol 9/104 mix kolorów Termometr elektroniczny Canpol 9/104 mix kolorów 2
Dostepny
Termometry i wagi

Termometr elektroniczny Canpol 9/104 mix kolorów

CAN_9-104
25,50 zł
Termometr nowej generacji w ciągu kilku minut zmierzy temperaturę ciała dziecka. Wyposażony w wyświetlacz cyfrowy umożliwia precyzyjne odczytanie temperatury. Dostępne różne kolory, które są wysyłane losowo.
Termometr na podczerwień do ucha i czoła Haxe TS23 Termometr na podczerwień do ucha i czoła Haxe TS23 2
Brak w magazynie
Termometry i wagi

Haxe termometr na podczerwień do ucha i czoła model TS23

HAXE_TS23
73,00 zł
Produkt dla rodziców którzy szukają urządzenia o bardzo precyzyjnym pomiarze. Termometr na podczerwień pozwala mierzyć temperaturę na dwa sposoby: na czole dziecka oraz w uchu. Dzięki wielofunkcyjności termometr elektroniczny na podczerwień Hexe pokazuje również aktualną godzinę oraz temperaturę otoczenia. W zestawie znajduje się praktyczny stojak.
Termometr elektroniczny... Termometr elektroniczny... 2
Dostepny
Termometry i wagi

Termometr elektroniczny bezdotykowy BabyOno 613

BO_613
79,50 zł
Termometr bezdotykowy Babyono  używa najnowszej technologii podczerwieni do pomiaru temperatury ciała lub wybranej powierzchni. Po skierowaniu termometru w stronę czoła, można szybko i dokładnie zmierzyć temperaturę,  łatwiejszy i wygodniejszy w użyciu niż tradycyjne termometry doustne, pod ramię, do odbytnicze lub douszne. Przy pomocy jednego przycisku...
Termometr bezdotykowy Haxe HW-2 Termometr bezdotykowy Haxe HW-2 2
Dostepny
Termometry i wagi

Wygodny termometr bezdotykowy marki Haxe model HW-2

HAXE_HW-2
85,00 zł
Najbardziej uniwersalny termometr z rodziny produktów firmy Haxe. Technologia podczerwieni błyskawicznie mierzy temperaturę - nawet poniżej 1 sekundy. Sprawdza się nie tylko podczas pomiaru temperatury ciała, lecz również można go używać do pomiarów temperatury posiłku dziecka czy wody do kąpieli. Pokazuje również temperaturę otoczenia. Dużą zaleta...
Termometr bezdotykowy Abakus
Dostepny
Termometry i wagi

Termometr bezdotykowy Abakus

ABA_TERM_BEZD
100,83 zł
Termometr bezdotykowy do pomiaru temperatury ciała i różnych powierzchni. Umożliwia dokonanie szybkiego i precyzyjnego pomiaru. Mierzy temperaturę ciała, powietrza i różnych powierzchni. Bezdotykowy, pomiaru dokonuje się z odległości kilku cm. Posiada pamięć ostatnich 32 wyników pomiaru. Nieużywany automatycznie wyłącza się po 20 sek.
Termometr bezdotykowy Savea Termometr bezdotykowy Savea 2
Brak w magazynie
Termometry i wagi

Termometr bezdotykowy Savea

SAV_TERM_JX_B-182
111,90 zł
Termometr bezdotykowy JXB-182 został zaprojektowany przy użyciu najnowszej technologii podczerwieni. Pozwala na pomiar temperatury tętnicy skroniowej (TA) z odległości ok. 3 ~ 5 cm od czoła. Precyzyjny, szybki i bezkontaktowy, jest jak dotąd najbardziej odpowiednim termometrem do mierzenia temperatury bez ponoszenia żadnego ryzyka. 
Termometr dziecięcy NUK Flash bezdotykowy Termometr dziecięcy NUK Flash bezdotykowy 2
Dostepny
Termometry i wagi

Termometr dziecięcy NUK Flash bezdotykowy

NUK_256380_FLASH
132,90 zł
Termometr dziecięcy NUK Flash - bezdotykowe, higieniczne mierzenie temperatury na czole za pomocą czujnika na podczerwień
Termometr cyfrowy do ucha Tommee Tippee 230201
Brak w magazynie
Termometry i wagi

Termometr cyfrowy do ucha Tommee Tippee 230201

TT_42302071
139,90 zł
Cyfrowy termometr do ucha z serii Closer to Nature posiada niewielką, dostosowaną do małego uszka dziecka, końcówkę pomiarową. Końcówkę należy umieścić w uchu, a następnie włączyć pomiar. Wynik zostanie podany na wyświetlaczu LCD po 1 sekundzie.
Termometr elektroniczny bezdotykowy BabyOno 115 Termometr elektroniczny bezdotykowy BabyOno 115 2
Brak w magazynie
Termometry i wagi

Termometr elektroniczny bezdotykowy BabyOno 115

BO_115
144,90 zł
Termometr elektroniczny bezdotykowy jest wygodny, bezpieczny i łatwy w obsłudze. Posiada duży, czytelny wyświetlacz LCD. Pomiar temperatury następuje w czasie 3 sekund. W przypadku wysokiej temperatury włącza się sygnalizacja dźwiękowa. Pomiar tym termometrem jest bezdotykowy, jak i bezstresowy.
Waga elektroniczna Abakus Baby Waga elektroniczna Abakus Baby  2
Brak w magazynie
Termometry i wagi

Waga elektroniczna Abakus Baby

ABA_WAGA
214,00 zł
Waga dla niemowląt ze zdejmowaną tacką.Przeznaczona do ważenia niemowląt i starszych dzieci.Umożliwia dokonywanie pomiaru dziecka leżącego (przy użyciu tacki) i w pozycji stojącej (po zdjęciu tacki). 
Waga elektroniczna dla niemowląt BabyOno 291 Waga elektroniczna dla niemowląt BabyOno 291 2
Brak w magazynie
Termometry i wagi

Waga elektroniczna dla niemowląt BabyOno 291

BO_291
229,00 zł
Waga elektroniczna dla niemowląt przeznaczona jest do kontroli wagi dziecka. Szczególnie polecana jest w okresie niemowlęcym oraz wśród wcześniaków, kiedy to waga dziecka jest niezwykle istotnym wskaźnikiem jego rozwoju. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja wagi umożliwia zarówno ważenie niemowląt (20 kg), jak i starszych dzieci (50 kg) pozwalając na jej...
Pokazano 1-15 z 15 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń

Sklep mamdziecko.eu używa plików "cookie".