Elektroniczny sterylizator parowy Tommee Teppee  42320081

Elektroniczny sterylizator parowy Tommee Tippee 42320091

TT_42320091
24h
229,00 zł
Brutto

Elektroniczny sterylizator parowy Tommee Tippee ma opływowy wygląd i styl wypracowany w czasie tworzenia porzednich modeli, ale posiada wiele nowych wyróżniających go cech.

Posiada nowy elegancki wygląd oraz owalny kształt nawiązujący do butelek Closer to Nature®, a ponadto zajmuje mniej miejsca na kuchennym blacie. Pojemne wnętrze zmieści wszystko: sterylizator posiada specjalne otwory na 6 butelek, smoczki, a nawet na okrągłe nasadki na butelkę oraz rurki odpowietrzające z butelek antykolkowych Closer to Nature®. Sterylizator uruchamia się po naciśnięciu jednego guzika.Przycisk włączający w trakcie sterylizacji podświetlony jest na pomarańczowo, a po jej zakończeniu samoistnie wyłącza się (należy odczekać 3 minuty do ostygnięcia sprzętu). Przy zamkniętej pokrywie akcesoria zachowują sterylność przez 24 godziny, co daje rodzicom możliwość nastawienia sterylizatora przed snem i użycie czystych butelek w czasie porannego karmienia.

Cechy produktu:

- Nie zawiera bisfenolu A (BPA)

- Prosty w obsłudze i wygodny

- Szybki 5-minutowy cykl sterylizacji

- Nowy elegancki wygląd

- GRATIS dodatkowo: 1 butelka Closer to Nature® 150 ml, 1 smoczek uspokajający Pure™ 0-3 m, szczypce do wyjmowania smoczków

W opakowaniu:

- Elektryczny sterylizator parowy Closer to Nature®

- 1 butelka Closer to Nature® 150 ml

- 1 smoczek uspokajający Closer to Nature® Pure™

- 1 szczypce do wyjmowania smoczków

- Instrukcja

Brak opinii
Produkt dodany do listy życzeń

Sklep mamdziecko.eu używa plików "cookie".