Sterylizatory

Woreczki do sterylizacji w kuchence mikrofalowej BabyOno - (5szt.)
Dostepny
Sterylizatory

Woreczki do sterylizacji w kuchence mikrofalowej BabyOno - (5szt.)

BO_1038
20,90 zł
Woreczki do sterylizacji w kuchence mikrofalowej to prosty, szybki i bezpieczny sposób sterylizacji butelek, smoczków, laktatorów oraz innych produktów dla niemowląt i dzieci. Jest to produkt zastępujący tradycyjny sterylizator. Sterylizacja trwa jedynie 1,5min. Każdą torebkę można użyć aż 20 razy. Produkt stworzony jest z trwałych i bezpiecznych...
Dr Brown's torebki do sterylizacji w kuchence mikrofalowej - (5szt.) Dr Brown's torebki do sterylizacji w kuchence mikrofalowej - (5szt.) 2
Dostepny
Sterylizatory

Dr Brown's torebki do sterylizacji w kuchence mikrofalowej - (5szt.)

DRB_960
30,90 zł
Zaprojektowane tak, by pasowaly do wszyskich części butelek Dr Brown's - Sterylizacja parą wodna eliminuje 99,9% bakterii i zarazków występujących w gospodarstwie domowym- Idealne do parowego czyszczenia w podróży- Każda torebka nadaje się do wielokrotnego użytku nawet do 20 razy.
Sterylizator parowy Micro...
Brak w magazynie
Sterylizatory

Sterylizator parowy Micro Express NUK 750518

NUK_750518
44,90 zł
Ponieważ każdego dnia niemowlęta i małe dzieci potrzebują kilka posiłków, niezbędne do tego są butelki i smoczki które oprócz umycia powinny być wysterylizowane. Sterylizator NUK Micro Express za pomocą pary wodnej dezynfekuje nie tylko butelki ale także smoczki do butelek. Sterylizator ten jest odpowiedni do wszystkich dostępnych butelek (bez względu na...
Sterylizator na 1 butelkę Tommee Tippee 423100
Dostepny
Sterylizatory

Sterylizator na 1 butelkę Tommee Tippee 423100

TT_423100
54,90 zł
Jeden z najbardziej poręcznych wśród małych sterylizatorów! Wyjątkowy sterylizator na jedną butelkę daje możliwość zastosowania w praktyce wskazań specjalistów do spraw żywienia dotyczących przygotowywania pokarmu dla dziecka przed jego podaniem.
Mikrofalowy sterylizator parowy Canpol 2/847
Dostepny
Sterylizatory

Mikrofalowy sterylizator parowy Canpol 2/847

CAN_2-847
61,00 zł
Mikrofalowy sterylizator parowy, pozwoli Ci szybko i wygodnie wysterylizować butelki, laktator i akcesoria niezbędne przy codziennej pielęgnacji maluszka. Uniwersalny kształt i rozmiar sprawiają, że mieści się on w większości kuchenek mikrofalowych.
Podgrzewacz i sterylizator 5w1 Abakus Baby
Dostepny
Podgrzewacze do butelek

Podgrzewacz i sterylizator 5w1 Abakus Baby

ABA_PODG-STER
79,90 zł
Wielofunkcyjny podgrzewacz do butelek ułatwia przygotowywanie posiłków dla dziecka, przy zachowaniu wymogów higieny.
Sterylizator mikrofalowy Tommee Teppee Sterylizator mikrofalowy Tommee Teppee  2
Brak w magazynie
Sterylizatory

Sterylizator mikrofalowy Tommee Tippee 42360081

TT_42360081
109,90 zł
W naszym sterylizatorze mikrofalowym Closer to Nature przy zamkniętej pokrywie akcesoria zachowują sterylność do 24 godzin, co daje rodzicom możliwość nastawienia sterylizatora przed snem i użycia czystych butelek w czasie porannego karmienia. Co więcej, lekka i zwarta konstrukcja sprawia, że sterylizator mikrofalowy doskonale sprawdza się w domu i w...
Sterylizator mikrofalowy MAM + butelka (zielony)
Dostepny
Sterylizatory

Sterylizator mikrofalowy MAM + butelka (zielony)

MAM_MIKRO_STERY_ZIEL
131,99 zł
Nagradzany mikrofalowy sterylizator parowy MAM jest łatwy w użyciu i praktyczny - skutecznie zabija zarazki i bakterie często spotykane w domach. Jest przeznaczony do sterylizacji butelek MAM, smoczków i innych akcesoriów dla dzieci. Poj- 6 butelek.
Elektryczny sterylizator parowy Canpol 12/206
Brak w magazynie
Sterylizatory

Elektryczny sterylizator parowy Canpol 12/206

CAN_12-206
139,99 zł
Wygodny w użyciu i skuteczny w działaniu sterylizator parowy pozwoli Ci szybko i wygodnie wysterylizować butelki, laktatory i akcesoria niezbędne do codziennej pielęgnacji maluszka. Zapewnia wysoką higienę w max. 12 minut. Wytworzona para wodna dokładnie i równomiernie otacza wszystkie elementy podlegające sterylizacji. Aby łatwiej usuwać zanieczyszczenia...
Mikrofalowy sterylizator parowy AVENT 281/02 Mikrofalowy sterylizator parowy AVENT 281/02 2
Dostepny
Sterylizatory

Mikrofalowy sterylizator parowy AVENT 281/02

AV_281-02
155,00 zł
Lekki i niewielki mikrofalowy sterylizator parowy firmy Philips AVENT idealnie nadaje się do pracy w domu i poza nim. W zamkniętym pojemniku zawartość pozostaje sterylna do 24 godzin.
Sterylizator parowy Vapo Rapid NUK 251012
Brak w magazynie
Sterylizatory

Sterylizator parowy Vapo Rapid NUK 251012

NUK_251012
200,90 zł
W ciągu jednego dnia niemowlęta i małe dzieci potrzebują kilku ciepłych posiłków. I do każdego z nich potrzebna jest butelka i smoczek, które trzeba nie tylko umyć, lecz także wysterylizować. Sterylizator parowy NUK Vapo Rapid jest nieocenioną pomocą w tych codziennych czynnościach.
Elektroniczny sterylizator parowy Tommee Teppee  42320081
Dostepny
Sterylizatory

Elektroniczny sterylizator parowy Tommee Tippee 42320091

TT_42320091
229,00 zł
Elektroniczny sterylizator parowy Tommee Tippee ma opływowy wygląd i styl wypracowany w czasie tworzenia porzednich modeli, ale posiada wiele nowych wyróżniających go cech.
Sterylizator parowy 2 w 1 NUK 251010
Brak w magazynie
Sterylizatory

Sterylizator parowy 2 w 1 NUK 251010

NUK_251010
255,00 zł
W ciągu jednego dnia niemowlęta i małe dzieci potrzebują kilku ciepłych posiłków. I do każdego z nich potrzebna jest butelka i smoczek, które trzeba nie tylko umyć, lecz także wysterylizować.
Elektryczny sterylizator parowy 3 w 1 AVENT 284/03 Elektryczny sterylizator parowy 3 w 1 AVENT 284/03 2
Brak w magazynie
Sterylizatory

Elektryczny sterylizator parowy 3 w 1 AVENT 284/03

AV_284-03
289,90 zł
Dzięki regulowanej wielkości ten sterylizator 3 w 1 może dokładnie sterylizować różne przedmioty, zajmując przy tym minimalną ilość miejsca w kuchni. Funkcje 3 w 1 zapewniają: 1) ustawienie do małych przedmiotów, np. smoczków 2) ustawienie do średnich przedmiotów, np do sterylizacji laktatorów, talerzy dla dzieci, noży i widelców 3) ustawienie do dużych...
Pokazano 1-15 z 15 pozycji

wyparzacz do butelekSterylizator do butelek - mikrofalowy i elektryczny

Sterylizator do butelek to bardzo ważne i potrzebne urządzenie dla rodziców którzy cenią sobie nieskazitelną czystość butelek swojego dziecka jak również innych jego naczyń a nawet zabawek. Najczęściej jednak sterylizatory stosowane są do wyparzania butelek do mleka oraz smoczków. Sterylizacja służy do ochrony dziecka przed niebezpiecznymi bakteriami aż do momentu kiedy nabierze ono odporności na nie. Te groźne bakterie mogą powstawać z pozostałości pokarmu w niedostatecznie dobrze wymytych butelkach. Dlatego wyparzacz do butelek odgrywa tak ważną rolę w pierwszych latach życia naszego dziecka. Ważne jest też to, że sterylizacja odbywa się bez użycia środków chemicznych. W ofercie naszego sklepu znaleźć można sterylizatory wiodących marek t.j. Avent, Tommee Tippee, NUK czy Dr Brown's. Są niewielkich rozmiarów i nie zajmą dużo miejsca w kuchni a mimo to sterylizują kilka butelek jednocześnie.
Na rynku znajdziemy dwa podstawowe typy sterylizatorów. Pierwszym jest sterylizator mikrofalowy. Jak sama nazwa wskazuje ten sterylizator parowy działa po włożeniu go do kuchenki mikrofalowej a sama sterylizacja odbywa się w wyniku działania pary wodnej.
Droższym lecz wygodniejszym urządzeniem jest sterylizator do butelek elektryczny. Działa on zupełnie automatycznie a obsługa ogranicza się na uzupełnieniu wody i włożeniu – wyjęciu produktów. Sterylizatory elektryczne to urządzenia stworzone dla rodziców którzy cenią swój czas i wymagają wzorowej funkcjonalności.
Wyparzarka do butelek mimo że nie jest produktem koniecznym, to niezwykle przydatnym w każdym domu z małym dzieckiem. Zyskujemy dzięki niej pewność, że produkty które nasze dziecko bierze do ust są czyste i bez szkodliwych bakterii.

Produkt dodany do listy życzeń

Sklep mamdziecko.eu używa plików "cookie".