Podkłady poporodowe

Podkłady higieniczne Bella MAMMA -10szt.
Dostepny
Podkłady poporodowe

Podkłady higieniczne Bella MAMMA (10szt.)

BELLA_MAMMA
4,80 zł
Podkłady poporodowe Bella Mamma. Idealne dla kobiet w okresie połogu, są większe i chłonniejsze od zwykłej podpaski. Posiadają wkład celulozowy pokryty delikatną włókniną zapewniający wysoką chłonność i komfort młodych mam.
Podkłady poporodowe Akuku A0369 (10 sztuk) Podkłady poporodowe Akuku A0369 (10 sztuk) 2
Dostepny
Podkłady poporodowe

Podkłady poporodowe Akuku A0369 (10 sztuk)

AKUKU_A0369
6,90 zł
Podkłady poporodowe firmy Akuku. W zestawie znajduje sie 10 sztuk. Doskonale sprawdzają się z majteczkami jednorazowymi i wielorazowymi. Wyposażone w pasek samoprzylepny które zabezpiecza przed przesuwaniem się podkładu. Wygodny rozmiar: szerokość 10,5 cm, długość 33,5 cm, grubość 0,5 cm. Wielowarstwowa budowa: - delikatna warstwa zewnętrzna chroni przed...
Podkłady poporodowe BabyOno (10szt.) - 502 Podkłady poporodowe BabyOno (10szt.) - 502 2
Dostepny
Podkłady poporodowe

Podkłady poporodowe BabyOno (10szt.) - 502

BO_502
8,40 zł
Podkłady poporodowe zostały zaprojektowane specjalnie dla kobiet w okresie połogu, by czuły się komfortowo i swobodnie. Delikatna i super miękka warstwa wewnętrzna oraz specjalnie karbowana powierzchnia zapobiega przywieraniu podkładu i podrażnieniom skóry. 
Podkłady poporodowe Night Day BabyOno 512 Podkłady poporodowe Night Day BabyOno 512 2
Dostepny
Podkłady poporodowe

Podkłady poporodowe Night Day BabyOno 512 (10 szt)

BO_512
8,90 zł
Podkłady poporodowe zostały zaprojektowane specjalnie dla kobiet w okresie połogu, by czuły się komfortowo i swobodnie. Anatomiczny kształt zwiększa komfort noszenia, zapewnia dyskrecję używania i skuteczną ochronę nawet w pozycji leżącej, a specjalnie karbowana powierzchnia równomiernie rozprowadza płyny, dzięki czemu podkład nie przywiera i skóra nie...
Podkłady poporodowe na noc Canpol 78/001
Dostepny
Podkłady poporodowe

Podkłady poporodowe na noc Canpol 78/001

CAN_78-001
10,90 zł
Wysokochłonne podkłady poporodowe przeznaczone są dla kobiet w okresie połogu. Ze względu na zwiększoną chłonność i rozmiar idealnie sprawdzają się w nocy oraz w pierwszej dobie po porodzie.
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Podkłady i podpaski poporodowePodkłady poporodowe - podpaski poporodowe

Kolejny niezbędnik w wyprawce do szpitala. Podkłady poporodowe tworzone są z myślą o kobietach w okresie połogu, zapewniając im komfort,higienę i swobodę. Podpaski poporodowe charakteryzują się chłonnością a materiał z jakiego są wykonane nie powoduje podrażnień skóry. Budowa i ich kształt zapewniają ochronę nawet w pozycji leżącej. Podkład poporodowy dzięki specjalnej budowie doskonale chłoną płyny zarówno pozycji leżącej jak i podczas ruchu. Wkłady poporodowe występują zarówno w formie większej np. Bella jak i bardziej profilowane typu Canpol, Akuku, Babyono. Zarówno jedne jak i drugie mają swoje zastosowanie po porodzie. Podkłady poporodowe często wyposażone są w pasek przylepny który dodatkowo pomaga w utrzymaniu podkładu poporodowego we właściwym miejscu.
Coraz większa popularnością cieszą się podkłady poporodowe na noc których wielowarstwowa budowa i specjalny absorbent zwiększa możliwości chłonne co jest szczególnie ważne podczas snu.

Produkt dodany do listy życzeń

Sklep mamdziecko.eu używa plików "cookie".