Nakładki na sedes

Nakładka sedesowa...
Dostepny
Nakładki na sedes

Nakładka sedesowa antypoślizgowa Tega KRÓLICZKI mięta

TG_KR-002-105
17,90 zł
Nakładka sedesowa z kolekcji KRÓLICZKI - kolor miętowy. Pasuje do wszystkich standardowych toalet.Dzięki antypoślizgowym krawędziom łatwo i mocno przymocowuje się do sedesu. Nowoczesna metoda nadruku IML zapobiega zmazywaniu się obrazków.
Nakładka sedesowa...
Dostepny
Nakładki na sedes

Nakładka sedesowa antypoślizgowa Tega AUTA niebieska

TG_CS-002-120
17,90 zł
Nakładka sedesowa z kolekcji AUTA - kolor niebieski. Pasuje do wszystkich standardowych toalet.Dzięki antypoślizgowym krawędziom łatwo i mocno przymocowuje się do sedesu. Nowoczesna metoda nadruku IML zapobiega zmazywaniu się obrazków.
Nakładka sedesowa...
Dostepny
Nakładki na sedes

Nakładka sedesowa antypoślizgowa Tega KRÓLICZKI róż

TG_KR-002-104
17,90 zł
Nakładka sedesowa z kolekcji KRÓLICZKI - kolor różowy. Pasuje do wszystkich standardowych toalet.Dzięki antypoślizgowym krawędziom łatwo i mocno przymocowuje się do sedesu. Nowoczesna metoda nadruku IML zapobiega zmazywaniu się obrazków.
Nakładka sedesowa...
Dostepny
Nakładki na sedes

Nakładka sedesowa antypoślizgowa Tega SOWA szara

TG_SO-002-106
17,90 zł
Nakładka sedesowa z kolekcji SOWA - kolor szary. Pasuje do wszystkich standardowych toalet.Dzięki antypoślizgowym krawędziom łatwo i mocno przymocowuje się do sedesu. Nowoczesna metoda nadruku IML zapobiega zmazywaniu się obrazków.
Nakładka sedesowa...
Dostepny
Nakładki na sedes

Nakładka sedesowa antypoślizgowa Tega MIŚ beżowa

TG_MS-016-119
17,90 zł
Nakładka sedesowa z kolekcji MIŚ - kolor beżowy. Pasuje do wszystkich standardowych toalet.Dzięki antypoślizgowym krawędziom łatwo i mocno przymocowuje się do sedesu. Nowoczesna metoda nadruku IML zapobiega zmazywaniu się obrazków.
Nakładka sedesowa...
Dostepny
Nakładki na sedes

Nakładka sedesowa antypoślizgowa Tega SOWA biała

TG_SO-002-103
17,90 zł
Nakładka sedesowa z kolekcji SOWA - kolor biały. Pasuje do wszystkich standardowych toalet.Dzięki antypoślizgowym krawędziom łatwo i mocno przymocowuje się do sedesu. Nowoczesna metoda nadruku IML zapobiega zmazywaniu się obrazków.
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

nasadka na sedes dla dzieciNakładki na deskę sedesową dla dzieci

Kiedy nasze dziecko powoli zacznie wyrastać z nocnika warto rozpocząć naukę sadzania na sedes. Pozwoli to dziecku powoli przyzwyczajać się do załatwiania swoich potrzeb w ubikacji. Aby zmniejszyć standardowy otwór w desce sedesowej i dostosować go do wymagań dziecka potrzebna jest nakładka na sedes. W naszej ofercie są zarówno nakładki na sedes pod deskę jak i nakładki które kładziemy na deskę sedesową.
Nakładka na toaletę dla dzieci występuje w formie umieszczanej pod deską oraz na desce. Nakładka na sedes dla dzieci umieszczana na powierzchni jest według nas wygodniejsza zarówno dla dziecka jak i rodzica. Montaż tej nasadki na sedes jest szybki i w późniejszym czasie również dziecko bez naszej pomocy sobie z tym poradzi. Nakładka na toaletę produkowana jest z bezpiecznego i trwałego plastiku. Kolorystka tak jak w przypadku większości produktów niemowlęcych jest bardzo szeroka więc łatwo dobrać ulubiony kolor dziecka.
Najpopularniejsze są produkty polskiej firmy Tega, które charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością. Nakładki sedesowe dla dzieci oferowane przez firmę Tega ozdobione są śmiesznymi i ładnymi wzorami które dodatkowo zachęcą malucha. Nakładka na toaletę dla dzieci powinna być kupowana odpowiednio wcześniej aby dziecko zdążyło się z nią zapoznać i oswoić.

Produkt dodany do listy życzeń

Sklep mamdziecko.eu używa plików "cookie".