Laktatory elektryczne

Laktator elektryczny SENSI BabyOno 051
Brak w magazynie
Laktatory elektryczne

Laktator elektryczny SENSI BabyOno 051

BO_051
175,52 zł
Laktator elektryczny SENSI zapewnia wysoki komfort oraz wydajność użycia. Jest skuteczny, gdyż dopasowana siła ssania pozwala szybko i wydajnie ściągnąć pokarm. Dzięki ręcznemu systemowi odpowietrzania istnieje możliwość uzyskania indywidualnego rytmu odciągania zbliżonego do rytmu ssania Twojego dziecka.
Laktator elektryczny 3w1... Laktator elektryczny 3w1... 2
Dostepny
Laktatory elektryczne

Laktator elektryczny 3w1 NATURAL NURSING

BO_300
189,00 zł
Unikalna trójfazowy system, dopasowany do rytmu ciała! Laktator elektryczny NATURAL NURSING zapewnia wysoki komfort oraz wydajność użytkowania.
Laktator elektryczny EasyStart Canpol 12/202 Laktator elektryczny EasyStart Canpol 12/202 2
Dostepny
Laktatory elektryczne

Laktator elektryczny EasyStart Canpol 12/201

CAN_12-201
219,90 zł
Nowej generacji laktator elektryczny Canpol babies pozwala na bardzo skuteczne i dokładne odciąganie pokarmu bez żadnego wysiłku.
Laktator elektryczny Tommee Tippee  42301871 Laktator elektryczny Tommee Tippee  42301871 2
Dostepny
Laktatory elektryczne

Laktator elektryczny Tommee Tippee 42301871

TT_42301871
277,00 zł
Nowy, ulepszony elektryczny laktator jest niezwykle skuteczny oraz łatwy w składaniu, obsłudze i sterylizacji. Specjalnie zaprojektowana nakładka silikonowa zapewnia wysoki komfort, naśladując ruchy wykonywane przez niemowlę w trakcie ssania. Wspaniały wybór dla mam, które szukają laktatora najwyższej jakości, prostego i wygodnego w użyciu. 
Laktator Elektryczny Medela Mini Electric
Dostepny
Laktatory elektryczne

Laktator Elektryczny Medela Mini Electric

MED_006-2049
289,00 zł
Podczas opracowywania produktów korzystamy z naszych wieloletnich doświadczeń w dziedzinie odciągania pokarmu. Mini Electric to bardzo efektywny, wygodny do transportu odciągacz, przeznaczony do regularnego odciągania pokarmu. Naśladuje rytam ssania dziecka, a jego cena sprawia, że jest najpopularnielszym laktatorem w Polsce.
Dwufazowy laktator elektroniczny Lovi - Prolactis 5/501 Dwufazowy laktator elektroniczny Lovi - Prolactis 5/501 2
Dostepny
Laktatory elektryczne

Dwufazowy laktator elektroniczny Lovi - Prolactis 5/501

LOVI_5-501
359,00 zł
Dwufazowy laktator elektroniczny LOVI Prolactis to profesjonalne wsparcie w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych. To także doskonały produkt dla mam aktywnych zawodowo, regularnie odciągających pokarm. Odwzorowuje naturalny dwufazowy przebieg funkcji ssania dziecka (fazę stymulacji wypływu pokarmu i fazę głębokiego ssania). Dzięki temu odciąga więcej...
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

laktator elektrycznyElektryczne odciągacze pokarmu

Coraz bardziej popularne wśród świeżo upieczonych mam stają się laktatory elektryczne. Wybierane są ze względu na dużą wygodę stosowania ich i wymagają mniejszego wysiłku w trakcie odciągania pokarmu. W naszym sklepie jest szeroki wybór takich laktatorów. Znajdzie się tutaj laktator elektryczny w niższych cenach np: Laktator elektryczny Sensi BabyOno jak również w trochę droższych np: Medela, Canpol czy Avent. Laktatory elektryczne nie są dużo większe od manualnych więc je także można swobodnie zabierać w podróż jeśli zachodzi taka potrzeba. Mamy, które mają problem z pokarmem a mianowicie mają go za mało, śmiało mogą decydować się na taki laktator gdyż wg opinii doświadczonych już mam właśnie używanie laktatorów elektrycznych jeszcze bardziej pobudza laktację. Odciągacz pokarmu elektryczny dla mam które zmagają się z dużą ilością pokarmu jest wybawieniem i szansą na mniej obolałe piersi. Nie warto bagatelizować problemów z nawałem pokarmowym, gdyż może on się przerodzić w niezwykle bolesne zapalenie piersi. Elektryczny laktator sprawia, że panie które go używają znacznie mniej są narażone na kłopoty z piersiami podczas okresu karmienia. 

Laktatory elektryczne nowego typu działają dwufazowo. Oznacza to że praca laktatora imituje rytm ssania dziecka dzięki czemu proces odbywa się bardziej naturalnie i w większym komforcie dla kobiety. Jeśli zdecydują się Panie na laktator elektryczny cena zaczyna się zwykle od około 120zł za najtańszy model.
Kupując elektryczny odciągacz warto dokupić kompatybilne buteleczki które pasują do laktatora i usprawnią proces odprowadzania pokarmu.

Produkt dodany do listy życzeń

Sklep mamdziecko.eu używa plików "cookie".