Herbatki laktacyjne

Herbatka HiPP dla kobiet karmiących - 20 torebek
Dostepny
Herbatki laktacyjne

Herbatka HiPP dla kobiet karmiących piersią - 20 torebek

HIPP_HERB_TOREBKI30G
13,90 zł
Herbatka HiPP BIO oferowana w postaci wygodnych torebek. Zawiera wyłącznie naturalne składniki. Wyczujemy w niej aromaty kminku, anyżu i kopru włoskiego. Dzięki melisy i werbeny cytrynowej ma działanie odprężające i orzeźwiające. Nie zawiera sztucznych barwników. W sposób łagodny i bezpieczny dla mam i dziecka wspomaga laktację co jest niezwykle ważne dla...
Herbatka ziołowa Bocianek express 40g Medela
Brak w magazynie
Herbatki laktacyjne

Herbatka ziołowa Bocianek express 40g Medela

MED_BOCIANEK_HERB
15,40 zł
Herbatka dla mam karmiących, unikalna receptura wspomaga proces laktacji oraz ułatwia trawienie. Mieszanka ziołowa przygotowana specjalnie dla potrzeb matek karmiących piersią.
Kawka ziołowa Bocianek 100g Medela
Dostepny
Herbatki laktacyjne

Kawka ziołowa Bocianek 100g Medela

MED_BOCIANEK_KAWA
18,50 zł
Kawa dla mam karmiących, unikalna receptura wspomaga proces laktacji oraz ułatwia trawienie.Mieszanka ziołowa przygotowana specjalnie dla potrzeb matek karmiących piersią. 
Herbatka laktacyjna HiPP dla kobiet karmiących - granulki 200g
Dostepny
Herbatki laktacyjne

Herbatka laktacyjna HiPP dla kobiet karmiących - granulki 200g

HIPP_HERB_GRANULAT
19,00 zł
Herbatka HiPP dedykowana jest dla mam karmiących. Aby wspomóc laktację przygotowano mieszankę wyciągów z naturalny ziół - anyżu, kminku i kopru włoskiego. Aby aromat herbatki HiPP był orzeźwiający zastosowano trawę cytrynową i melisę. W trosce o zdrowie dziecka skład jest przemyślany więc nie znajdziemy w niej barwników czy substancji konserwujących.
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

herbatki na laktację bocianekHerbatka laktacyjna dla matek karmiących

Na pewno każda młoda mama zaraz po porodzie nastawia się na to, że będzie karmić dziecko piersią. Niestety czasami bywa tak, że upragniony pokarm się nie pojawia. Pojawiają się pytania: „jak zwiększyć laktację ?”, „co wspomaga laktację ?”. Pomocna okazać się może w takiej sytuacji herbatka laktacyjna. Herbatka na laktację stymuluje zwiększenie produkcji mleka. Obecnie herbatki na laktację są naturalne i na bazie ziół. Najczęściej do ich produkcji wykorzystuje się koper włoski, kminek, anyż, kozieradkę i czarnuszkę. Ważne aby zioła wykorzystywane do produkcji herbatki laktacyjnej pochodziły z ekologicznych upraw. Ze względu na to, że herbatka dla matek karmiących to same zioła nie wszystkim mamom może ona smakować. Pamiętajmy, że pijemy ją w konkretnym celu i ma ona swoje zadanie do spełniania. Ale ocena jej walorów smakowych to już kwestia indywidualna. Oprócz herbatki można również spróbować specjalnej kawy dla matek karmiących, która również wspomoże proces laktacji. A ponieważ również nie zawiera konserwantów ani żadnych substancji sztucznych jest bezpieczna zarówno dla matki jak i dla dziecka.
Herbata dla karmiących mam jest produktem niezwykle popularnym i stosowana jest przez większość mam które mają kłopot z właściwą laktacją. Na rynku polskim szczególnym powodzeniem cieszy się herbatka bocianek sygnowana przez znaną markę Medela.

Polecamy herbatki laktacyjne z naszej oferty.

Produkt dodany do listy życzeń

Sklep mamdziecko.eu używa plików "cookie".