Do kuchni

Zamknięcie szafek Canpol 2/692
Dostepny
Do kuchni

Zamknięcie szafek Canpol 2/692

CAN_2-692
6,50 zł
Zamknięcie skutecznie zabezpiecza drzwiczki szafek przed ciekawskim maluszkiem. Uniemożliwiając otwarcie drzwiczek, chroni dziecko przed wypadającymi przedmiotami lub przytrzaśnięciem paluszków. Zapobiega bałaganowi, który uwielbia robić każdy mały odkrywca. Zamknięcie pasuje do wszystkich typów uchwytów szafek.
Taśma zabezpieczająca z rzepem (2szt.) Canpol 10/822
Dostepny
Do kuchni

Taśma zabezpieczająca z rzepem (2szt.) Canpol 10/822

CAN_10-822
7,50 zł
Maluch nie będzie wkładał swoich rączek tam, gdzie nie powinien. Taśma zabezpiecza przed otwarciem przez dziecko lodówki, szuflady, deski klozetowej. Zabezpieczenie wyposażone jest w taśmę samoprzylepną pozwalającą na umieszczenie jej na większości powierzchni. 2 sztuki w opakowaniu.
Zabezpieczenie... Zabezpieczenie... 2
Dostepny
Do kuchni

Zabezpieczenie wielofunkcyjne Canpol 74/011 mix kolorów

CAN_74-011
7,82 zł
Skutecznie ochroni zawartość szafek i szuflad przed ciekawskimi maluchami. Doskonale sprawdzi się także jako zabezpieczenie lodówki czy toalety. Łatwe w montażu i szybkie do otwarcia przez osobę dorosłą. Zabezpieczenie zakładamy bezpośrednio na drzwiczki szafki, nie zaś na jej uchwyty. Dzięki temu rodzaj uchwytów nie ma wpływu na możliwość montażu....
Taśma zabezpieczająca z...
Dostepny
Do kuchni

Taśma zabezpieczająca z rzepem 2szt. Canpol 10/822

CAN_10/822
7,90 zł
 Maluch nie będzie wkładał swoich rączek tam, gdzie nie powinien. Taśma zabezpiecza przed otwarciem przez dziecko lodówki, szuflady, deski klozetowej. Zabezpieczenie wyposażone jest w taśmę samoprzylepną pozwalającą na umieszczenie jej na większości powierzchni. W opakowaniu znajdują się 2 sztuki.
Zabezpieczenie szafek...
Brak w magazynie
Meble, krawędzie

Zabezpieczenie szafek Canpol 2/688

CAN_2-688_BEZ
8,30 zł
Skutecznie ochroni ich zawartość przed ciekawskimi maluchami. Zabezpieczenie zakładamy bezpośrednio na drzwiczki szafki, nie zaś na jej uchwyty. Dzięki temu rodzaj uchwytów nie ma wpływu na możliwość montażu. 1 sztuka.
Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń

Sklep mamdziecko.eu używa plików "cookie".